https://www.mahasib.com
ضروری
نمایش بیشتر...
Show less
تشرح نده ساتل شوې. مخکې لاړ شه؟
لېوال هټۍ ډله
لېوال، براى هر کس فلت فارم تجارت الکترونيکى و بازار انترنتى چندز بانه از بنگاه به بنگاه و بنگاه به مشترى بنام "لېوال هټۍ" آغاز کرد.    پښتو العربية English Русский اردو
کپی لینک کاپى شد
خبر نامه رسانه يى
٣ ثور ١٤٠١
دوبى، امارات متحده عربى

با ديدگاه اتصال تجارت ها و ملت ها، لېوال هټۍ،مقيم شهر جهانى کاروبارى دبى،يک فلت فارم تجارت الکترونيکى و بازار انترنتى است، که با لزوم ديد رهبرى امارت متحده عربى، که ميخواهند امارات مرکز نوآورى و تجارت الکترونيکى جهان باشد برابر است. لېوال هټۍ، گام ابتکارى آقاى نور رحمان لېوال است که ميخواهد در منطقه و جهان از طريق پيشرفت تجارت الکترونيکى و تخنيک هاى جديدکسب و کار را تقويت بخشند، به ويژه با آنهاى که از پيشرفت کاروان بزرگ معلوماتى جهان عقب مانده کمک خاص نمايد. لېوال هټۍ کسب و کارها را قابليت مي بخشد که بطور آسان و ارزان حتى رايگان به سطح جهانى محصولات مورد ضرورت و مشتريان دريافت نمايند و به کمک تخنيک هاى جديد با اطمنان داد و گرفت و تحويلي مطمين را انجام دهند.

در ويبسايت لېوال هټۍ با شرايط بسيار آسان، هر کس از هر کشور تمام آنعده محصولات خويش را براى فروش يا دست آورد بطور رايگان لست کرده ميتواند که در کشور خود يا کشور هاى خارجى بازار يابى ان را ميخواهد. در لېوال هټۍ هر آن چيريکه ممانعت قانونى ندارد براى فروشات،با قيمت ان يا دريافت قيمت پيشکش کرده ميتوانند. لېوال هټۍ به سطح منطقه و جهان با ممالک زياد کار ميکند که در آنجا خدمات کاروبارى داشته باشد.

به ٣ ثور ١٤٠١، ويبسايت امتحانى لېوال هټۍ آغاز گرديد. همچنان بتاريخ ٨ جوزا ١٤٠١ افتتاح بزرگ، لېوال هټى، با نشر اپليکشن هوشمند، کانفرانس کاربردان و همکاران را در دوبى برگزار مينمايد که از بخش هاى دولتى وتجارتى مهمانان و سخنرانان خاص خواهند داشت. ويبسايت امتحانى لېوال هټۍ خدمت ذيل را ارايه مينمايد:

لېوال هټۍ، با کسب و کاران، صنعت کاران و خريداران کمک ميکند، که مصارف شان کم هزينه شود، اجناس و خدمات را از دفتر و خانه به شکل آسان و ارزان دريافت نمانيد تا در امورات زندگى و کسب و کار پيشرفت نمايد. لېوال هټۍ به فروشنده ها و خريدران خدمات و افر را فراهم مينمايد که اجناس مورد ضرورت را با اساني بدست ارند، داد و ستود را بطور مطمين اجرا نمايند.

در لېوال هټى ما تلاش هاى بى پيشينه ميورزيم که در شرق ميانه، آسيا ميانه، جنوب و اسياى شرقى و جهان تسهيلات و خدمات تجارت الکترونيکي را به طور بى پيشينه براى فروشات و خريدارى فراهم نمايم. براى فروشات، خريدارى و ارايه خدمات کسب و کار هر کس ميتواندهمراى ما حساب باز نمايد، پروفايل خود، پروفايل کمپنى ايجاد نمايد و محصولات و خدمات خويش را بطور رايگان لست نمايد.

گزینه" دريافت قيمت" و " دريافت قيمت عمده"، با فروشنده ها و صنعت کاران عمده، کمک ميکند تا محصولات خويش را در لېوال هټۍ بدون قيمت پخش نمايد و با همکارى سيسم تدارکات لېوال هټۍ به زودترين فرصت قيمت تازه به مشتري بدهد.

ما به زبان شما صحبت مينمايم، در ويب سايت چند زبانه لېوال هټۍ اجناس مورد ضرورت خويش را به مادل، طبقه بندى، براند يا ارزش هاى ديگر جستجو نموده و به همکارى سبد خريدارى ما از راه هاى متعدد تاديه کرده ميتوانيد.علاوه بر زبانهاى بزرگ مانند عربى و انگلسى، با زبان هاى محلى مانند پشتو، فارسى، اردو، هندي و ديگر نيز اجناس را لست مي نمايم. اگر اجناس مورد ضرورت خويش را دريافت نکرديد، در مينو "بازار زنده"، نام، تشريح، مادل، براند و عکس آن را شريک سازيد،ما آن را به زودترين فرصت فراهم نموده ومشتري را آگاه ميسازيم.

نياز ترميمات و پرزه جات داريد، بسيازى از آلات کارامد ميباشند ولې به دليل نبود پرزه جات زباله ميشوند، علاوه بر نقصانات مالى براى بشريت، محيط زيست را نيز الوده ميکند. بخش پرزه کردن سامان الات، دسترسي به ترميم هر نوع الات و پرزه جات را در لېوال هټۍ مساعد ميسازد. همچنان براى امورات ترميم با ما همکار شويد. اگر آلات داريد که قابل ترميم نميباشد ما همکارى مينمايم تا آن را براى پروخت پرزه در لېوال هټۍ لست نمايد.

براى خريدارى يا فروش عاجل، در مينو "بازرا زنده"، نام، تشريح، مادل، براند و عکس اشيا مورد ضرورت را با ما شريک سازيد، ما کوشش ميکنيم تا به زودترين فرست آن را درج نموده و شما را آگاه سازيم. همچنان اگر شما ميخواهيد اجناس خويش را بطور عاجل بفروشيد در" بازار زنده" نام، عکس، و نرخ آن را با ما شريک سازيد. ما آن را درج و بازار يابى مينمايم.

در لېوال هټۍ هر کس فروشنده شده ميتواند، براى همکارى هاى دايمى با ما بطور فروشنده راجستر شويد، حساب باز نمايد و اجناس خويش را به طور رايگان در کشور خود و جهان براى فروش پيشکش و بازار يابى نمايد.

براى معلومات بيشتر، فروش و خريدارى د لېوال هټۍ بخش سوالات و جوابات ما را بخواني. طرزالعمل و شرايط ويبسايت ما را مشاهده نمايد. و براى معلومات بيشتر در مينوى تماس با ما از راه هاى متعدد تماس گرفته ميتوانيد.

در مورد آقاى نور رحمان لېوال و لېوال هټۍ
لېوال هټۍ فلت فارم تجارت الکترونيکى او تجارت انترني لېوال جنرل تردينگ ال ال سى است که توسط آقاى نور رحمان لېوال که يک تجار باتجربه، جوايز يافته متخصص تکنالوژى معلوماتى و پروګرامر کمپيوترهست، رهبرى و اداره ميشود، جناب لېوال در سال هاى ١٩٩٠ کمپيوتر را قابل به پروسس زبان هاى پشتو، فارسى، اردو و هندى نمود. آقاى نور رحمان لېوال در امارات و سطح جهان در بخش هاى تکنالوژى مالوماتى، رسانه ها، تجارت، کمپيوتر، آموزش و مخابرات فعاليت مينمايد.

لېوال هټۍ، حمايت اعضاى متعهد خانواده لېوال را دارا ميباشد، که دهه ها تجارب تجارتى داردند، آقاى عبدالرحمن سهاک رئيس انکشاف تجارت، انجنير خوشال خان لېوال فارع التحصيل درجه نخست از پوهنتون مسئول امور تخنيک و انجنير آدم خان لېوال انجنير نرم افزار امورات تخنيکي را رهبرى ميکند. لېوال هټۍ® توسط لېوال محاسب™ به پيش ميرود، محاسب يک پروگرام کمپيوترى آماده براى رایانش ابری، تلفيون هوشمند و بلاکچين ميباشدکه يک فليت فارم داراى برنامهریزی منابع شرکت، اداره محتويات و اداره تماس ها ميباشدکه به ابتکار نور رحمان لېوال و خانواده اش ايجاد و پروگرام شده است.

کپی رایت لېوال، ٢٠٢٢، تمام حقوق حفظ است، لېوال، لېوال هټۍ و محاسب، علامه ها ى تجاري يا خدماتي شرکت لېوال است. نام هاى يا محصولات يا خدمات ياد شده ديگر علامت هاى يا خدمات ديگران هستند که مربوط به آنها ميباشد

تماس ها
آقاى عبد رحمان سهاک
مسئول انکشاف کاروبار، لېوال هټۍ
ايمل آدرس htay@liwal.com
#لېوال_هټۍ
خوش آمدی
خريداری
شرح
مجموعه

ZKTeco iFace900
قيمت: 435.00 USD
مقدار:
435
پيدهارن با ارتومود ترانسديوسر و همراى ريجکشن پلتر
قيمت: 189.00 USD
مقدار:
189
DYMO LabelWriter Turbo 330
قيمت: 250.00 USD
مقدار:
250
EDIMAX ES-3116P 16 Port Fast Ethernet Switch
قيمت: 40.00 USD
مقدار:
40
90 Degree Elbow
قيمت: 0.41 USD
مقدار:
0.41
90 Degree Elbow
قيمت: 0.41 USD
مقدار:
0.41
New Japan Radio Ku-Band PLL LNB MODEL NJR2635EN4 Freq.11.70-12.20 Ghz
قيمت: 0.00 0
مقدار:
0
کتاب ليکلار اى ٤ پشتو
قيمت: 20.00 USD
مقدار:
20

جمع کل
934.82
حمل
مجموعه USD
934.82
Working with
 - powered by -